Eritellimused

Teie soovid

Oleme valmis iga Teie visiooni realiseerima ja ettekujutuse ellu viima. Teie alles mõtlete - meie juba tegutseme. Võtke meiega ühendust ja kirjeldage oma soovid, edasine on juba meie teha.

Meie võimalused

Oleme suutelised tootma nii üksikuid väikeseid detaile mida poeriiulilt ei leia, kuid soovi korral oleme valmis Teile ka looma seeriatootmise. Omame erinevaid pinke nii metalli lõikamiseks kui ka painutamiseks. Suudame erinevat metalli liivapritsi ja värvimise näol kvaliteetselt taastada. Takistuste puhul leiame kiiresti oma koostööpartnerite seast sobiva lahenduse.

Kogemused

Üle 10 aastase tegutsemisaasta jooksul oleme omandanud kuldaväärt kogemused. Oleme CAD programmi kasutades valmistanud kümneid erinevaid pisidetaile, taastanud sadu autosid ja erinevat rasketehnikat. Teame kuidas asjadele läheneda, et leida kliendi jaoks kiireim ja mugavaim lahendus. Võite meid usaldada.

K.K.K.

Korduma Kippuvad Küsimused

Muidugi saab, kui meil parasjagu sobivat kogust pole siis leiame selle kiiresti oma partnerite käest.

Tarneaeg on alati muutuv ja sõltub ka tellimusest. Väiksemate eritellimuste puhul on keskmiseks tarneajaks 1 nädal, suurematel 1 kuu.

Jah, meie tööl on garantii.

Ei, meil on ka töökoda Tapal. Samuti suudame nii väikestele kui suurtele töödele oma koostööpartnerite hulgast transpordi leida.

Kindlasti, võta meiega ühendust, arutame läbi ja leiame kõiki osapooli rahuldava lahenduse.